par uzņēmumu

SIA Buvteh Experts ir uzņēmums ar bagātu darba pieredzi, jau vairāk nekā 8 gadus nodrošinām kvalitatīvus celtniecības, remonta un restaurācijas darbus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā gan privātajiem klientiem, gan pazīstamiem uzņēmumiem.

Pateicoties daudzu gadu pieredzei, mēs esam izveidojuši savu materiāli tehnisko bāzi, darbam nepieciešamo materiālu noliktavu, transportlīdzekļu, būvniecības tehnikas un instrumentu bāzi, kas ļauj efektīvi un norunātajā termiņā veikt būvniecības un montāžas darbus.

Uzņēmuma galvenais fonds ir pieredzējusi un pārbaudīta meistaru komanda, kas pārzina savu arodu un veic darbu profesionāli.

  • Jūs varat būt pārliecināti:
  • darbs tiks veikts rūpīgi un atbildīgi;
  • izmantojam tikai pārbaudītus augstas kvalitātes materiālus;
  • sastādīsim tāmi godīgi un caurskatāmi, bez liekām izmaksām;
  • piedāvāsim mūsdienīgus dizaina un tehniskos risinājumus.

Katrs projekts un uzdevums mums ir svarīgs!

Buvteh Experts darbības pamatprincipi:

DARBU KVALITĀTE UN GARANTIJAS


Katram projektam tiek pievērsta īpaša uzmanība, lai rūpīgi izplānotu visus posmus līdz mazākajai detaļai. Uzkrātā pieredze un veikto darbu daudzveidība ir augstas kvalitātes un uzticamības garants.

DROŠĪBA UN INOVĀCIJAS


Veicot celtniecības un remonta darbus, galvenā prioritāte ir darbinieku un pasūtītāja drošība. Profesionāla komanda vienmēr veic darbus saskaņā ar drošības noteikumiem.

UZTICAMĪBA


Kvalitatīvi un rūpīgi veikts darbs atbilstoši klienta vēlmēm un saskaņotajiem termiņiem ir mūsu uzņēmuma pamats. Mums uzticas uzņēmumi un privātie pasūtītāji. Apskatiet pabeigto projektu sadaļu.

CRM-форма появится здесь